Outsourcing IT

Kompleksowa obsługa informatyczna Twojej firmy

Rozwiązania serwerowe dla małych i średnich

 

Dla naszych klientów oferujemy wdrożenie platformy Windows Serwer 2011 SBS Standard lub Essentials.  Są to najmłodsze dzieci z rodziny serwerów Microsoft i zarazem najbardziej atrakcyjne dzięki swoim potężnym możliwościom i niskiej cenie.

Small Business Server 2011 Standard

Pomaga chronić Twoje biznesowe informacje poprzez automatyczne codzienne wykonywanie kopii zapasowych. Pozwala na poprawienie wydajności Twoich pracowników, poprzez firmowy serwer poczty, dostęp do internetu, dostęp do intranetu, zdalny dostęp do serwera firmowego oraz współdzielenie plików i drukarki. Serwer obsługuje do 75 użytkowników i jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm oferując usługi serwerów klasy Enterprise i zachowaniu nieporównywalnie niskiej ceny. Dodatkowo dodatek SBS 2011 Premium Add-On pozwala na rozszerzenie  możliwości i obsługę aplikacji biznesowych zawierając w sobie dodatkową licencję na Windows Serwer 2008 R2 oraz licencji SQL 2008 R2. Dzięki tego rozwiązaniu otrzymują Państwo najwyższej klasy oprogramowanie do zarządzania i zarazem do wykorzystywania zasobów sieci komputerowej przy zachowaniu maksymalnie niskiej ceny.

 

Small Business Server 2011 Essentials oferuje technologie tworzenia kopii zapasowej danych i przywracania, zdalnego dostępu do serwera, udostępniania plików i drukarek oraz szybkiego łączenia się z chmurą — znane z produktów wyższej klasy — w jednym, dobrze zintegrowanym systemie. System ten płynnie współdziała z usługami online, jak Office 365. Serwer obsługuje do 25 użytkowników i jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm nie posiadających jeszcze serwera, chcących zminimalizować koszty związane z zakupem sprzętu. Dodatkowo tak jak w przypadku wersji Standard , serwer współpracuje z dodatkiem Windows SBS 2011 Add-On.

Co zyskujesz?

Windows SBS 2011 Standard:

  • Back Up danych – kopia zapasowa danych
  • Serwer poczty - Exchange 2010
  • SharePoint 2010 –  portal wewnątrz firmowy (intranet) i wiele innych
  • Zdalny dostęp do serwera i danych
  • Współdzielenie plików i drukarek

Windows SBS 2011 Add-On:

  • Licencja na Windows Serwer 2008 R2
  • Licencja na SQL 2008 R2
  • Usługi terminalowe
  • Hyper-V

Dla większych...

Dla większych przedsiębiorstw proponujemy rozwiązania z wykorzystaniem systemów klasy Enterprise takich  jak Windows Serwer 2008 R2 , czy Windows Exchange Serwer 2010. Tego typu instalacje są projektowane i konfigurowane indywidualnie do potrzeb klienta.

 Wybierz Tesar – Rozwiązania IT a nasi specjaliści profesjonalnie zaprojektują, skonfigurują i dobiorą  najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.